HizmetlerimizAnkastreler

Ankastre mutfak diğer mutfaklara nazaran daha düzgün, daha uyumlu bir görüntü vermektedir. Ayrıca az yer kaplayan mutfak aletleri ile mutfak çok daha özel bir görünüm elde etmiş olmaktadır. En önemli avantajı da bu eşyaları çekme, arkasını temizleme gibi dertleri yoktur.


Davlumbazlar

Mutfakta oluşan kirleticilerin, kokuların, atık ısının ve oluşan nemin atılması veya filtre edilmesi için toplamaya yarayan donatıya davlumbaz denir. Davlumbaz seçimi mutfak havalandırması ve iklimlendirmesi sisteminin kilometre taşlarından biridir.


Klimalar

Klima insanların istemediği havalardan kurtulmasından, yoğun sıcaktan, fazla soğuktan, iklim değişikliliğinin zararlarından kaçınılmak için üretilmiş bir elektronik cihazdır. Araçlardan konutlara, okullardan fabrikalara, alışveriş merkezlerinden ofislere hayatımızın bir çok alanında kullanılmaktadır. Klima günümüzde kesinlikle gereksinim duyulan cihazlardan biri haline gelmiştir. Klima teknolojisi hızla geliştiği için fiyatlar da ekonomik hale geldi. Hem sıcak hem soğuk hava veren klimalar bu yüzden bir çok kişi tarafından tercih ediliyor.


Beyaz Eşyalar

Ev aleti, elektrikli alet veya ev aleti olarak da adlandırılan bir ev aleti, yemek pişirme, temizlik ve yiyecek saklama gibi ev işlevlerine yardımcı olan bir makinedir. Aletler üç türe ayrılır: küçük ev Aletleri; büyük aletler veya beyaz eşyalar; ve tüketici elektroniği veya kahverengi ürünlerdir.


Küçük Ev Aletleri

Küçük bir elektrikli cihaz veya küçük bir cihaz olarak da bilinen küçük bir ev aleti veya sadece küçük bir cihaz, küçük ev veya küçük elektrikli, genellikle masa üstü, tezgah üstü veya diğer platformlarda kullanılan taşınabilir veya yarı taşınabilir bir makinedir bir ev işini gerçekleştirmektir.


Kombiler

Kombiler, bireysel kullanıma yönelik sistemlere üyedirler. Kat kalorifer kazanlarında olduğu gibi depolanmış bir su kütlesinin ısıtılmasından farklı olarak kombiler şofbenlerdeki gibi bir boru demetinden akan suyun ısıtılması prensibine dayanmakta olup, çok az yer kaplarlar. Sıcak su temini cihaz içindeki boyler veya ani su ısıtıcısı ile sağlanır. Pilot alevli ve elektronik ateşlemeli tipleri vardır. Kombi cihazına yanma havasının temini ile baca gazlarının dışarıya atılış şekillerine göre sınıflandırmak mümkündür.


Evye

Ev ve lokanta mutfaklarında bulaşık yıkama amaçlı olarak kullanılan seramik, paslanmaz çelik, doğal taş gibi suya dayanıklı malzemeden yapılmış, gerektiğinde deliği kapatılarak bir bulaşık havuzu gibi kullanılan teknedir.


Ocak

İçinde ateş yakılmaya yarayan yer. Eski çağlardan beri evlerde ısınmak, yemek pişirmek için ocaklardan faydalanılırdı. Kömür, taş ve mâden çıkarılan yerlere, zirâatçıların bostanlarda her çeşit sebze için ayırdıkları, etrâfını toprak parçalarıyla yükselttikleri yerlere de ocak ismi verilmektedir.


Fırın

Çeşitli amaçlarla ısıyı denetim altında tutmaya yarayan kapaklı aygıt. Evlerde çeşitli yakıtlarla işletilen ve genellikle ekmek ve benzeri yiyecekleri pişirmek amacıyla kullanılan türleri dışında, 400 kilo ekmek alabilecek büyüklükte, hareketli tabanlı ekmek fabrikası fırınları da bulunur.

Sohbete Başla
Yardım mı lazım?
Daha detaylı destek için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.