• slide
  • slide
  • slide

Airfel Klima


  • Airfel
  • Klima
  • Efe Ankastre


Airfel LTXN A++ 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Duvarda Şıklık
Duvarlarda yer kaplamaz ve her mekana uyum sağlar. Pratik kurulumu ile nerede olursanız olun şıklık ve kullanmışlık yapısını her daim sürdürmeye devam eder. Naif yapısı ile her zaman performans ve estetik zevkinin yüksek olduğunu da gösterir.

Isıtmada Usta
Kış mevsimlerinde dışarının soğuk olmasına aldırmayın. Evin içinde muhteşem bir ısıtma sistemi uygular ve hem siz hem de aileniz sıcacık bir ortamda yaşama şansı bulursunuz. En güzel geçen sohbetlerin sıcak bir atmosferde yaşanması içinizi ısıtacak.

Yazları Ferahlatır
Yaz aylarının zorlu geçen sıcak havası herkesin içini bunaltır. Klima ile serinlemeye ve içinizin ferahlamasına hazır olun. Sahip olduğunuz her dakikanın eğlenceli ve konforlu geçmesine yardımcı olur.

Ofislerde Performans
Sadece evlerde değil aynı zamanda ofislerde de yüksek performans gösterir. Hem yazın hem de kışın tüm çalışma ortamına uyum sağlar ve herkesin konforlu bir ortamda yaşamasına yardım eder. Hayatın her anında konforu hissettirir.

Fatura Dostu
Klimayı kullanmaktan korkmanıza gerek kalmaz. Hangi mevsimde olursanız olun her daim faturaları düşünür ve paranın cebinizde kalmasına yardımcı olur. Ekonomiyi koruyan güce sahiptir.

Zararsız Yapı
Hem yetişkinler hem de çocuklar için koruyucu özelliği bulunur. Özellikle alerjisi olanların bile gönül rahatlığı ile kullanabileceği bir üründür. İçindeki kaliteli filtresi ile havayı temizler.


Sohbete Başla
Yardım mı lazım?
Daha detaylı destek için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.