• slide

Ferre Ankastre Ocak Beyaz


  • Ferre
  • Ocak
  • Efe Ankastre


5 Gözlü Gaz Ocak
Ferre 5 farklı göz gaz ocaklarıyla mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak. Göz sayısının standart ocaklarla kıyaslandığında daha fazla olması, daha hızlı yemek yapılmasına olanak sağlar. Ferre sayesinde mutfakta zamandan tasarruf ederek harika yemekler hazırlayabileceksiniz.


Hızlı Ateşleme Özelliği
Ocağı yakmak için uğraşmanız, beklemeniz ya da zorlanmanız gerekmiyor. Tek elle hızlı ateşleme özelliği bulunduğu için ocak anında yanıyor ve kullanıma hazır hale geliyor. Ferre demek mutfakta rahatlık ve zaman tasarrufu demek!


Kolay Temizlik Özelliği
Ürün temizlenmesi için ne çok çabalamanız ne de çok zaman ayırmanız gerekiyor. Ocak ızgaralarının hepsi bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Ocağın kalan kısmı üretim sırasında tercih edilen malzeme sayesinde kir tutmuyor.


Özel Gaz Emniyet Sistemi
5 gözü gazlı ocağın özel gaz emniyet sistemi bulunuyor. Ocak açık kaldığında kendini otomatik olarak kapatarak hem enerji tasarrufu sağlıyor hem de güvenli kullanıma imkan veriyor.


Farklı Yemekleri Pişirmek için İdeal
Ocakta 1 Wok, 1 güçlü, 2 normal ve 1 kahve ocak beki bulunuyor. Gözlerin çeşitli olması farklı yiyeceklerin ideal şekilde pişmesini sağlıyor.


Ergonomik Ocak Boyutları
13 cm yükseklik, 64 cm genişlik ve 59 cm derinliğiyle hemen her mutfakta bu ocak kullanılabiliyor. Ölçüler kullanıcıların rahat etmesi ve ocağın alandan tasarruf ederek kullanılmasına olanak tanıyor. Ocak fabrika çıkışı doğalgaz ayarlıdır.


Sohbete Başla
Yardım mı lazım?
Daha detaylı destek için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.