Luxell Siyah Cam Ankastre Set


  • Luxell
  • Efe Ankastre


Luxell LX-A6SF2-MT - LX-40TAHDF - DA-830 Siyah Cam Ankastre Set

Emniyetli Kullanım
Luxell LX-40TAHDF Ocak gaz emniyet sistemi sayesinde ocağın ateşi herhangi bir nedenden dolayı sönerse gazı da keser. Bu sayede olası kazaları önleyerek güvenli bir kullanım yapmanızı sağlar.

Otomatik Ateşleme
Sadece yanlarda bulunan düğmeleri çevirerek Luxell LX-40TAHDF Ocağın gözleri kolayca ateşleyebilirsiniz. Bu sayede herhangi bir dış ateşe ihtiyaç duymazsınız ve elinizi yakma riskiniz de olmaz.

Enerji Tasarrufu İmkanı
A+ enerji sınıfında yer alan Luxell LX-A6SF2-MT Fırın sayesinde enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Aynı zamanda Harr Teknolojisi sayesinde de %40 oranında enerji tasarrufu yaparak hem doğayı korursunuz hem de düşük tutarlı fatura ödersiniz.

Farklı Pişirme Programları
4 farklı pişirme programı sayesinde Luxell LX-A6SF2-MT Fırın ile farklı yemeklerinizi rahatça pişirebilirsiniz. Bu sayede bütün yemekleriniz için ideal lezzeti elde edebilirsiniz.

3 Kademeli Çalışma
Luxell DA-830 Davlumbaz 3 farklı hız kademesinde çalışabilir. Bu sayede mutafınızdaki koku ve buhar yoğunluğuna göre hız kademesini kolayca ayarlayabilirsiniz. En buharlı ve yoğun kokan mutfaklar için bile idealdir.

Hijyenik Kullanım
Luxell DA-830 Davlumbazın alüminyum filtresi yıkanabilir. Bu sayede filtre dolduğunda veya kirlendiğinde kolayca yıkayabilir ve hijyenik kullanım yapabilirsiniz. Aynı zamanda temizlik için uzun süre harcamanıza gerek kalmaz.


Sohbete Başla
Yardım mı lazım?
Daha detaylı destek için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.